Nabídka táborů pořádaných v RS Dopravák

Odysseova cesta 19.-28.7.2019

Celý tábor se ponese v duchu starého Řecka. Budeme tedy členové výpravy bojovníka Odyssea, který se vrací domů do rodného města Ithaky po Trojské válce. Cesta to ale nebude jednoduchá, protože Odyssea po cestě potkají nemalé překážky. Bude muset čelit rozmarům řeckých bohů, postavit se Kyklopovi, odolat krásným Sirénám, ohlídat stádo boha Helia a mnoho dalšího. Sám by to nezvládnul, proto mu musíme jako jeho družina pomoci. Tak co, máte odvahu se k nám přidat?

Jedná se o pobyt, v rámci kterého si děti vyzkouší jak individuální, tak kolektivní hry v přírodě. Tyto hry budou zaměřené na vytrvalost a trénink fyzické kondice, ale objeví se i hry vyžadující bystrou mysl, kreativitu a logický úsudek. Tábor je určen pro děti ve věku 7-15 let.

Kontakt:
Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Hutník 1495
698 01 Veselí nad Moravou

777 328 887

Barevné prázdniny, 29.7.-7.8.2019

Stejně jako v mnoha předchozích letech, i tento rok pro Vás táborová organizace Barevné prázdniny připravuje letní dětský tábor pro děti ve věku 6 – 17 let, tentokrát v termínu 29. 7. - 7. 8. 2019.

Připraven je pestrý a zajímavý celodenní program plný sportovních her, soutěží, tvořivých či dramatických aktivit, dále samozřejmě táborák, noční hra, výlet, diskotéka… a mnoho dalšího. Děti si vybírají z následujících specializací: sportovní, výtvarná, přírodovědná a deskové hry.

Letos jsme pro Vás připravili celotáborovou hru SHREK!

Podrobnosti o táboře a elektronické přihlášky najdete na našich webových stránkách www.barevneprazdniny.cz.

Těší se na Vás sehraný tým zkušených táborových vedoucích!