Nabídka táborů pořádaných v RS Dopravák

Poklad kapitána Borgessa, 1.-9.7. a 10.-18.7.2019

Máš rád pirátské příběhy? Přemýšlel jsi někdy o tom, jaké to je být pirátem? Máš-li odvahu, můžeš se stát součástí legendy o obávaném pirátovi, který byl postrachem všech moří. Ale nic není takové, jak to na první pohled vypadá.

Nech se naverbovat do posádky a poznáš pravý pirátský život. Neváhej a vydej se s námi za pokladem legendárního kapitána!

Pokud ovšem vstoupíš na palubu, už není cesty zpět…

Na společnou plavbu se těší

Honza vedoucí

Kontakt:
Procedo event s.r.o.
jlusovsky@procedo.cz
Tel:. 775 40 35 64
www.nadsenedeti.cz

Odysseova cesta 19.-28.7.2019

Celý tábor se ponese v duchu starého Řecka. Budeme tedy členové výpravy bojovníka Odyssea, který se vrací domů do rodného města Ithaky po Trojské válce. Cesta to ale nebude jednoduchá, protože Odyssea po cestě potkají nemalé překážky. Bude muset čelit rozmarům řeckých bohů, postavit se Kyklopovi, odolat krásným Sirénám, ohlídat stádo boha Helia a mnoho dalšího. Sám by to nezvládnul, proto mu musíme jako jeho družina pomoci. Tak co, máte odvahu se k nám přidat?

Jedná se o pobyt, v rámci kterého si děti vyzkouší jak individuální, tak kolektivní hry v přírodě. Tyto hry budou zaměřené na vytrvalost a trénink fyzické kondice, ale objeví se i hry vyžadující bystrou mysl, kreativitu a logický úsudek. Tábor je určen pro děti ve věku 7-15 let.

Kontakt:
Dům dětí a mládeže Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
Hutník 1495
698 01 Veselí nad Moravou

777 328 887

Barevné prázdniny, 29.7.-7.8.2019

Stejně jako v mnoha předchozích letech, i tento rok pro Vás táborová organizace Barevné prázdniny připravuje letní dětský tábor pro děti ve věku 6 – 17 let, tentokrát v termínu 29. 7. - 7. 8. 2019.

Připraven je pestrý a zajímavý celodenní program plný sportovních her, soutěží, tvořivých či dramatických aktivit, dále samozřejmě táborák, noční hra, výlet, diskotéka… a mnoho dalšího. Děti si vybírají z následujících specializací: sportovní, výtvarná, přírodovědná a deskové hry.

Letos jsme pro Vás připravili celotáborovou hru SHREK!

Podrobnosti o táboře a elektronické přihlášky najdete na našich webových stránkách www.barevneprazdniny.cz.

Těší se na Vás sehraný tým zkušených táborových vedoucích!

DDM Strážnice, 29. 7.- 7. 8. 2019

VIKINGOVÉ 29. 7.- 7. 8. 2019  Tábor je pro děti ve věku od 6 - 15 let

VIKING ? Každému se vybaví  odvážný nájezdník s přilbou vyzdobenou rohy. Ale skutečnost je úplně jiná.  Viking skutečná znamená loupeživá výprava do jižní a zápádní Evropy, kterou tito "muži Fjordů" podnikali. Ale byli  i první Evropané, kteří  500 let před Kolunbusem "objevili" Ameriku, památky po nich najdeme ve Francii, Británii, Rusku, na Sicilii, možná i u nás. Na jejich výpravách plných dobrodružství, magie, a nebezpečí vás budou provázet Rudý Orm a malý Viki Viking. Poznáte přízeň i zlobu severských bohů Odina, Lokiho, Thora a dalších, dostanete se až do dalekého Bagdátu, vaším cílem bude získat kouzelný diamant, který zaručoval vládu nad světem. 

Pojďte s námi si napínavým způsobem představit toto vzrušující období naší společné kultury. Vikingové zanechali svá jména všude po celé Evropě, a jejich osadníci znamenali pro evropské dějiny mnohem větší přínos než jejich nájezdy škodu.

Celotáborová hra je připravená a máte se opravdu na co těšit. Určitě se s námi nudit nebudete a kdo zapomněl se přihlásit, tak má ještě pořád možnost se zaregistrovat. http://ddmstraznice.cz/tabory-a-pobyty.html


Těší se na Vás známí a zkušení vedoucí a instruktoři Majka a Staňa Knitlovi, Lucka Slabá, Dominik Podolan, Víťa,Terezka a David Vojtíškovi, Milan Janota, Terezka a Klárka Maňákovy, Peťa a Eliška Janásovi, Kuba Kotyk, Martin Kolařík, Radka Blažková a Klárka Pavlíčková.